top of page
Без названия (1000 × 1000 пикс.) (1000 × 1000 пикс.)(2).png

Stock Solutions

Stock Solutions - сучасне рішення для вашого бізнесу яке дозволяє автоматизувати всі процеси логістики складу без компромісів по вартості чи технічним можливостям комп'ютерної програми. Ми створили унікальний сервіс для оптимального запуску сучасних проєктів Supply Chain. Багато міжнародних та національних компаній обрали саме Stock Solutions та реалізували бізнес-процеси логістики на сучасному рівні цифрової трансформації.
Сервіс включає в себе програмні рішення для автоматизації  транспортної та виробничої логістики разом з послугами та роботами, що надає наша Команда. 
Всі програмні рішення Sotass не потребують інтеграцій між собою, що суттєво знижує інвестиції у розробки та підтримку, дозволяючи знизити ризики для майбутніх впроваджень
та тестування. Stock Solutions - це підхід, який надає можливість компаніям оновлювати власні бізнес-процеси та використовувати найкращі практики що ефективно працюють в Українському та Міжнародному бізнесі з бажаною продуктивністю оптимально. Суттєвою конкурентною перевагою Stock Solutions є те, що запуск 99% функціоналу не потребує навичок програмування і може бути налаштований у програмі. Stock Solutions - швидка цифрова трансформація вашого бізнесу, яка дозволяє автоматизувати всі процеси логістики без компромісів по вартості чи технічним можливостям. Комп'ютерні Програми наших Партнерів створені світовим лідерами у своїх галузях та багато років нашого досвіду у впровадженні оптимального управління складами створили унікальний продукт, який не поступається за своїм функціоналом жодному сучасному рішенню Supply Chain Automation. Stock Solutions  дозволяє реалізувати базові бізнес-процеси логістики і забезпечити сучасний рівень цифрової трансформації для бізнесу.
Увімкніть ланцюги постачань у сучасний цифровий світ, почніть автоматизацію складу одразу, переведіть цифрову трансформацію на інші процеси бізнесу без обмежень по технічним можливостям. 
Програми не потребують складних  інтеграцій між собою, що суттєво знижує інвестиції у розробки та підтримку дозволяючи знизити ризики для майбутніх впроваджень. 
Ми створили унікальне рішення, яке дозволяє нашим теперішнім і майбутнім Замовникам отримати доступ до функціоналу, який був розроблений та впроваджений нами за багато років розвитку Stock Solutions. Такий підхід дозволяє всім компаніям використовувати найкращі практики у власній логістиці, що ефективно працюють в Українському та Міжнародному бізнесі та вже принесли бажану оптимізацію. Суттєвою конкурентною перевагою Stock Solutions є те, що запуск 99% всього що розроблено у платформі не потребує навичок програмування і може бути налаштоване безпосередньо через WEB інтерфейси. Інструментарій користувача нашого рішення розроблений з використанням сучасних WEB технологій і не потребує складних інсталяцій, доступний з будь-якої платформи через браузер. Це дозволяє створити керовану і прозору логістичну інформаційну систему для всіх підрозділів вашої компанії, врахувавши існуючі бізнес-процеси між департаментами, та забезпечити продуктивну кооперацію між ними. Всі співробітники компанії можуть працювати у системі з власних WEB кабінетів відповідно до рівнів доступу та функціональних обов'язків. Це дозволяє суттєво знизити навантаження на сервіс логістики та підняти його на новий корпоративний рівень. Платформа пропонує одразу декілька мовних інтерфейсів, що дозволяє співробітникам міжнародних корпорацій взаємодіяти між собою, використовуючи натуральні мови для кожного віддаленого підрозділу.
Stock Solutions включає всі необхідні інструменти для підтримки і розвитку системи власними силами такі як: редактори друкованих та графічних форм, додатки для мобільних пристроїв, рішення для створення, коригування та завантаження топології об'єктів, алгоритми перевірки коректності налаштувань, 3D візуалізатор для складів, алгоритм аналізу дій системи. Використання таких інструментів дозволяє суттєво знизити витрати на майбутні розробки та впровадження, реалізувати унікальні бізнес-процеси та інтегрувати нові об'єкти відповідно до динаміки розвитку вашого бізнесу у найкоротші терміни. 
З вибором нашого рішення, вам стануть доступні всі існуючі та самі сучасні технології обробки товарів. Кожен день ми інтегруємо у систему новітні світові рішення для підвищення продуктивності логістики наших Клієнтів. Вже сьогодні Stock Solutions підтримує інтеграцію з більшістю систем зберігання, відбирання та транспортування продукції, такими як: складні стелажні конструкції, pick-to-voice, pick-to-light, дрони, роботи, конвеєри, пакувальні, зважувальні та виробничі комплекси, системи моніторингу температури, системи IoT та ін. Обираючи наше рішення ви не обмежуєте бізнес логістики лише поточними процесами та суттєво скорочуєте інвестиції в технологій оптимізації конкретних процесів та технологій у майбутньому. Команда Sotass реалізує і унікальні механізми обміну даними між системами індивідуально для кожного проєкту у випадку такої необхідності.
Для кожного проєкту створюється документація на конфігурацію, обмін даними та унікальні розробки, надаються інструкції для персоналу ІТ і логістики.  Всі функціональні можливості програм детально описані у відповідних довідниках та доступні нашим Клієнтам для майбутніх реалізацій. Для кожного бізнес-процесу складу створено декілька механізмів реалізації,
Stock Solutions повністю локалізований для ринку України з відповідними мовними інтерфейсами та унікальними для нашого ринку бізнес-процесами. Команда Sotass забезпечує повну технічну підтримку програми після її запуску відповідно до обраного типу SLA в Україні.
Ознайомтесь детальніше з модулями нашої платформи:
нашого рішення розроблений з використанням сучасних WEB технологій і не потребує складних інсталяцій, доступний з будь-якої платформи через браузер. Це дозволяє створити керовану і прозору логістичну інформаційну систему для всіх підрозділів вашої компанії, врахувавши існуючі бізнес-процеси між департаментами, та забезпечити продуктивну кооперацію між ними. Всі співробітники компанії можуть працювати у системі з власних WEB кабінетів відповідно до рівнів доступу та функціональних обов'язків. Це дозволяє суттєво знизити навантаження на сервіс логістики та підняти його на новий корпоративний рівень. Платформа пропонує одразу декілька мовних інтерфейсів, що дозволяє співробітникам міжнародних корпорацій взаємодіяти між собою, використовуючи натуральні мови для кожного віддаленого підрозділу.
Stock Solutions включає всі необхідні інструменти для підтримки і розвитку системи власними силами такі як: редактори друкованих та графічних форм, додатки для мобільних пристроїв, рішення для створення, коригування та завантаження топології об'єктів, алгоритми перевірки коректності налаштувань, 3D візуалізатор для складів, алгоритм аналізу дій системи. Використання таких інструментів дозволяє суттєво знизити витрати на майбутні розробки та впровадження, реалізувати унікальні бізнес-процеси та інтегрувати нові об'єкти відповідно до динаміки розвитку вашого бізнесу у найкоротші терміни. 
З вибором нашого рішення, вам стануть доступні всі існуючі та самі сучасні технології обробки товарів. Кожен день ми інтегруємо у систему новітні світові рішення для підвищення продуктивності логістики наших Клієнтів. Вже сьогодні Stock Solutions підтримує інтеграцію з більшістю систем зберігання, відбирання та транспортування продукції, такими як: складні стелажні конструкції, pick-by-voice, pick-to-light, дрони, роботи, конвеєри, пакувальні, зважувальні та виробничі комплекси, системи моніторингу температури, системи IoT та ін. Обираючи наше рішення ви не обмежуєте бізнес логістики лише поточними процесами та суттєво скорочуєте інвестиції в технологій оптимізації конкретних процесів та технологій у майбутньому.
Платформа включає базові варіанти інтеграції з більшістю систем класу ERP, MES та Track and Trace, що дозволяє використовувати надійні, перевірені часом та реальними проєктами обміни даними, та суттєво скоротити час на створення інструментів взаємодії між корпоративними програмами наших Клієнтів. Команда Sotass реалізує і унікальні механізми обміну даними між системами індивідуально для кожного проєкту у випадку такої необхідності.
Для кожного проєкту створюється документація на конфігурацію, обмін даними та унікальні розробки, надаються інструкції для персоналу ІТ і логістики.  Всі функціональні можливості програми детально описані у відповідних довідниках та доступні нашим Клієнтам для майбутніх реалізацій. Для кожного бізнес-процесу складу створено декілька механізмів реалізації, які перевірені і успішно працюють у наших Клієнтів сьогодні. 
Stock Solutions повністю локалізована для ринку України з відповідними мовними інтерфейсами та унікальними для нашого ринку бізнес-процесами. Команда Sotass забезпечує повну технічну підтримку програми після її запуску відповідно до обраного типу SLA в Україні.

Управління виробництвом

Stock Solutions Production

Система автоматизації виробничої логістики

WMS

Stock Solutions WMS

Система управління складом

ERP для 3PL

Stock Solutions Billing

Система обліку логістичних послуг для 3PL операторів

enocean_data_center_and_server_rooms_02_2048x613-1024x307.jpg

EnOcean для Supply Chain

Рішення IoT для ланцюгів постачання

Управління роботою рамп

Stock Solutions Yard Management

Система управління рампами та транспортним майданчиком складу

WareBee-Optimize-routes-compare-preview-768x631-1.webp

WareBee

ШІ для вашого складу та його повний цифровий двійник, зменшує витрати до 15%

Консалтинг для складу

Логістичний консалтинг

Побудуємо та оптимізуємо

Pick by voice

EPG Lydia Voice

Управління голосом для складу

Термоетикетка та маркування складу

Етикетка та маркування складу

З урахуванням специфіки складів

Комплексні проєкти

Комплексні проєкти складу

Комплекс робіт та послуг

bottom of page