Облік логістичних послуг від Instock Technologies

Наше рішення для обліку та оцінювання вартості логістичних операцій є незамінним  для логістичних організацій, що надають послуги за стандартами 3  та 4 PL.
Саме цей модуль став першою розробкою у системі Instock Technologies 10 років тому. За ці роки ми розробили багато унікальних алгоритмів, що дозволяють враховувати більше ніж 200 видів послуг та здійснювати взаємовідносини з замовниками логістичних послуг на найвищому рівні.
Модуль дозволяє враховувати та виставляти рахунки замовникам не лише за будь-які операції та способи зберігання, але і з урахуванням їх найменших відмінностей. Послуги можуть розраховуватись як за груповими операціями так і за кожним палетом, упаковкою або одиницею товару окремо. При цьому, можуть враховуватись властивості товарів або, наприклад, кількість використаних матеріалів. Фіксація виконаних послуг може здійснюватись автоматично, за допомогою мобільних комп’ютерів, або з робочого місця оператора.
Наш білінг дозволяє налаштовувати вартості послуг для кожного клієнта з можливістю використання декількох прайс-листів для одного замовника. Вартість однієї послуги може залежати від часу її виконання, терміновості замовлення та інших факторів.
Головною перевагою нашого модулю білінгу є те, що всі його можливості доступні для налаштування адміністратору WMS.
Функціонал модулю охоплює всі етапи роботи з клієнтами після підписання договорів: від створення  індивідуальних прайс-листів і унікальних алгоритмів підрахунку послуг до виставлення рахунку.
Ще однією перевагою білінгу від Instock Technologies є те, що у більшості випадків він дозволяє 3 та 4 PL компаніям працювати без власної ERP системи.

 
posaddd.jpg

Склади продуктової мережі Посад

Забезпечення складскької логістичної діяльності мережі, що налічує більше ніж 150 магазинів.
Голосове упавління складськими операціями
Fresh логістика
Облік вагового товару