top of page

Облік логістичних послуг від Stock Solutions

Stock Solutions Billling - незалежна система обліку та оцінювання вартості логістичних операцій,  є незамінним  для логістичних організацій, що надають послуги за стандартами 3 та 4 PL. Програма забезпечить побудову системи логістичних послуг, навіть для тих Замовників, які не мають спеціалізованого рішення ERP.
Рішення пропонує великий вибір базового функціоналу, який ми накопичили за 16 років впроваджень виробничих ділянок у різних країнах. За ці роки ми розробили багато унікальних алгоритмів, що дозволяють враховувати більше ніж 200 видів послуг та здійснювати взаємовідносини з замовниками логістичних послуг на найвищому рівні.
Платформа дозволяє враховувати та виставляти рахунки замовникам не лише за будь-які операції та способи зберігання продукції, але і з урахуванням їх найменших відмінностей. Послуги можуть розраховуватись як за груповими операціями так і за кожним палетом, упаковкою або одиницею товару окремо. При цьому, можуть враховуватись властивості товарів або, наприклад, кількість використаних матеріалів. Фіксація виконаних послуг може здійснюватись автоматично, за допомогою мобільних комп’ютерів, або з робочого місця оператора.
Stock Solutions Production дозволяє налаштовувати вартості послуг для кожного клієнта з можливістю використання декількох прайс-листів для одного замовника. Вартість послуги може залежати від часу її виконання, терміновості замовлення та інших факторів.
Головною перевагою нашо] програми є те, що всі її можливості доступні для налаштування персоналу наших Клієнтів. Функціонал програми охоплює всі етапи роботи з клієнтами після підписання договорів: від створення  індивідуальних прайс-листів і унікальних алгоритмів підрахунку послуг, до виставлення деталізованих рахунків вашим Клієнтам.
Для Клієнтів логістичного оператора можуть бути створені WEB кабінети з віддаленим доступом, в яких вони зможуть отримувати деталізовані звіти щодо прогресу роботи з власним товаром, заповненості місць зберігання. Таким чином ви суттєво знизите навантаження на власний персонал, тому що більшість комунікацій між вами і Клієнтами будуть відбуватись в автоматичному режимі. Відповіді на більшість власних питань зацікавлені партнери завжди зможуть отримати в особистих кабінетах.
Ваші клієнти будуть використовувати рішення і для створення замовлень на роботи з власним товаром, що зберігається на вашому об'єкті. Програма дозволяє отримувати такі замовлення навіть у форматі електронних документів .xls, тому що далеко не всі клієнти використовують власні інформаційні системи або зможуть підлаштуватись під ваш формат обміну замовленнями.
Впровадження Stock Solutions Production підвищить загальний рівень сервісу вашого бізнесу та суттєво покращить взаємовідносини з Клієнтами, надавши їм зручний інструмент комунікації та простежуваності. 
Нижче описаний базовий функціонал  нашого рішення.

Особливості Stock Solutions Billing

  • Працює як автономна система

  • Не потребує спеціалізованої ERP для ведення бізнесу 3PL

  • Не потребує інтеграції з Stock Solutions WMS

  • Дозволяє працювати з Клієнтами що не використовують корпоративні інформаційні системи

  • Може інтегруватись зі сторонніми WMS

bottom of page