Система автоматизації виробничої логістики від Instock Technologies

Instock Technologies Production – це функціонально незалежна система автоматизації виробничої логістики.
Рішення створене для обліку залишків на виробничих складах та робочих місцях на цехах, а також для відстеження руху і управління переміщеннями сировини, готової продукції, браку та відходів всередині цехів та між ними.
Облік руху готової продукції починається з її появою на виробництві у цеху. Саме тут здійснюється маркування продукції, формування коробів і палетів.
Виробництво кожного коробу ГП обліковується Production у режимі реального часу, після чого здійснюється формування палетів і їх переміщення на склад ГП.
Облік сировини, браків і відходів за кожною операцією дозволяє організувати автоматизоване формування завдань поповнення сировиною та матеріалами як виробництва в цілому так і кожної виробничої площадки у необхідному об’ємі і у потрібний час.
Наше рішення дозволяє відслідковувати генеалогію виробів, з якої партії сировини виготовлена певна партія готової продукції, скільки відходів і браку було отримано при виробництві цієї партії.
Таким чином, діджиталізація виробничої логістики є першим кроком на шляху організації бережливого виробництва і необхідною умовою підготовки виробництва до майбутнього впровадження системи управління виробничими процесами MES.
Система призначена для обліку залишків на виробничих складах та робочих ділянках цеху, і для прослідковуваності руху та фізичним переміщенням сировини, готової продукції, браку і відходів всередині цеху та між виробничими ділянками.
Орієнтуючись на виробничі завдання Production видає замовлення співробітникам на мобільні комп’ютери на переміщення у межах виробничої ділянки: поповнення виробничих ліній, переміщення продукції та браку. Співробітники виконують переміщення та вводять необхідні дані сканування ШК, такі як: адреси комірок де зберігається продукція та матеріали, партійні атрибути та ін. Система контролює кожен крок виконання переміщень, враховує залишки у кожній комірці та лінії виробництва у режимі реального часу, вивантажує всі дані у MES та ERP.

 
posaddd.jpg

Склади продуктової мережі Посад

Забезпечення складскької логістичної діяльності мережі, що налічує більше ніж 150 магазинів.
Голосове упавління складськими операціями
Fresh логістика
Облік вагового товару