top of page

Система автоматизації виробничої логістики від Stock Solutions

Stock Solutions Production – це функціонально незалежна система автоматизації виробничої логістики, що може працювати як разом з системою управління складом так і з корпоративною інформаційною системою. Програма створена для обліку залишків на виробничих складах та робочих місцях у цехах, а також для відстеження руху і управління переміщеннями сировини, готової продукції, браку та відходів всередині цехів та між ними. Облік руху готової продукції починається з її появи на виробництві у цеху. Саме тут здійснюється маркування продукції, формування коробів і палетів. Виробництво кожного коробу ГП обліковується програмою у режимі реального часу, після чого здійснюється формування палетів і їх переміщення на склад ГП. Облік сировини, браку і відходів за кожною операцією дозволяє організувати автоматизоване формування завдань поповнення сировиною та матеріалами як виробництва в цілому, так і кожної виробничої ділянки у необхідному об’ємі і у потрібний час. Впровадження Stock Technologies Production дозволить підвищить продуктивність всієї системи виробничої логістики вашого бізнесу.
Наше рішення дозволяє відслідковувати генеалогію виробів, з якої партії сировини виготовлена певна партія готової продукції, скільки відходів і браку було отримано при виробництві цієї партії. Програма дозволяє побудувати систему обліку та простежуваності партій на виробництвах, наявність якої є обов'язковою для сучасних виробничих бізнесів.
Орієнтуючись на виробничі завдання Production видає замовлення співробітникам на мобільні комп’ютери на переміщення у межах виробничої ділянки: поповнення виробничих ліній, переміщення продукції та браку.  Співробітники виконують переміщення та вводять необхідні дані сканування ШК, такі як: адреси комірок де зберігається продукція та матеріали, партійні атрибути та ін. Система контролює кожен крок виконання переміщень, враховує залишки у кожній комірці та лінії виробництва у режимі реального часу, вивантажує всі дані у MES та ERP.
Цифрова трансформація виробничої логістики є першим кроком на шляху до організації бережливого виробництва і необхідною умовою підготовки виробництва до майбутнього впровадження системи управління виробничими процесами MES. Програма є незамінним елементом при впровадженні системи HACCP на виробництвах.
Запуск рішення Stock Solutions Production дозволить вашому бізнесу трансформувати виробництво та суттєво підняти рівень довіри до нього зі сторони Клієнтів та партнерів!

Особливості Stock Solutions Production

  • Може працювати як незалежна система

  • Не потребує інтеграції з Stock Solutions WMS

  • Інтегрується з різними MES та ERP

  • Вміє створювати партії ГП

  • Незамінне рішення для впровадження HACCP

bottom of page