top of page

Як врахувати всі деталі комплексного проєкту впровадження WMS?

Впровадження проєкту з автоматизації складу потребує комплексного підходу, тому що складається з декількох складових, кожна з яких, на практиці, являє собою повноцінний проект.
Стандартний проєкт впровадження системи управління складом (WMS) складається з наступних частин:
- Опрацювання поточних бізнес-процесів компанії та складання вимог до майбутньої системи управління складом.
- Радіо планування та моделювання майбутньої бездротової інфраструктури для забезпечення функціонування спеціальних складських операцій у WMS (комунікація з мобільними сканерами, автоматичні шатли для переміщення палетів, голос, світлові технології, камери, автономні навантажувачі, літальні дрони, роботи, датчики стану та ін..)
- Підготовка серверної інфраструктури. Якщо в компанії відпрацьована культура обслуговування серверів, тоді цей етап зводиться до підготовки вимог до серверного обладнання та закупівлі додаткового серверного простору.
- Розробка схем стелажного обладнання, якщо під запуск системи управління складом у компанії є можливість покращити самі стелажі на складі для покращення характеристик товарообігу після впровадження WMS.
- Підбір оптимальних рішень для автоматичної ідентифікації товарів та їх обліку (мобільні сканери, автоматичні шатли для переміщення палетів, голос, світлові технології, камери, автономні навантажувачі, літальні дрони, роботи, датчики стану та ін..)
- Бізнес-аналіз та складання вимог до конфігурування WMS.
- Інсталяція бездротової мережі та її конфігурування.
- Інсталяція серверної WMS
- Постачання ідентифікаційного обладнання та його запуск у корпоративному середовищі WMS.
- Підготовка складу до запуску (маркування зон та вічок, внутрішнє складське маркування, інвентаризація складу, тестування процесів WMS, навчання персоналу та ін.)
- Запуск WMS на складі.
Виключно з побажань полегшити роботу нашим замовникам, ми забезпечуємо впровадження комплексних проєктів, де Sotass бере на себе повну відповідальність за впровадження та  функціонування всіх елементів інфраструктури WMS.
Полегшення роботи нашим замовникам полягає у тому, що у разі виникнення питань до роботи будь-якого елементу з інфраструктури WMS або самої системи, ми вирішуємо їх власними силами та докладаємо максимум зусиль для запобігання подібних ситуацій у майбутньому!

Agile

Впровадження комплексного проекту від 6 місяців!

bottom of page