Управління складом від Instock Technologies

Більше ніж 10 років досвіду впровадження проектів у логістиці в різних країнах світу, що створили сучаcний модуль управління складом, врахували максимум специфіки роботи на ринках країн колишнього СНД. Ми з годістью презентуємо свій продукт для підвищення продуктивності складскьої логістики.

Система управління складом від Instock Technologies є рішенням, створеним для оптимізації роботи складської логістики та для підвищення рівня сервісу наших замовників в цілому.

Ми пропонуємо перевірені часом та власним досвідом роботи у конкретних виробничих та логістичних підприємствах впроваджень інструменти для автоматизації ваших складських  процесів.

Завдяки нашій унікальній технології, 99% всіх унікальних розробок (окрім тих, що обмежені договорами про нерозголошення інформації) з впроваджень потрапляють  у системний код та будь-який з наших поточних клієнтів отримує доступ до них безкоштовно, у межах технічної підтримки. Останнє оновлення системи дозволяє отримати доступ до самої свіжої версії з усіма новими можливостями, набутими у результаті нових впроваджень. Ми не розробляємо версію системи під замовника, всі клієнти працюють на єдиній версії системи.

Бажаючи суттєвого спрощення здійснення бізнес-процесів ми надаємо 100% доступу до системи через будь-який Web-браузер з власного смартфону, планшету, ноутбуку чи робочої станції у будь-який момент за наявності Інтернету. У результаті, співробітники всіх департаментів, що впливають на роботу логістики, мають доступ до потрібного фунціоналу та інформації відповідно до їх ролей та допусків у систему. 

Instock Technologies WMS володіє функціоналом, який можна порівняти лише з світовими лідерами, системами класу А.

Однією з наших суттєвих переваг є те, що 90% всіх налаштувань може бути здійснено адміністратором замовника і це не потребує навичок програмування. Велика частина наших клієнтів відкриває нові складські об’єкти самостійно та розгортає весь функціонал на них силами своїх ІТ та логістичних відділів.

Більшість серед наших замовників є виробничими та логістичними міжнародними компаніями, тому що впровадження модулів WMS та Production дозволяє досягнути задачі повної прослідковуваності готової продукції та матеріалів.

Усвідомлюючи той факт, що не всім нашим замовникам необхідні впровадження повноцінних проектів, ми розробили три методології впровадження щоб задовольняти вимогам наших замовників.

Методології впровадження:

Автоінстал. Дозволяє команді замовника самостійно налаштувати нашу систему. Також включає допомогу консультантів при налаштуванні за запуску складу. Підходить для невеликих складських об’єктів та при наявності ресурсу адміністратора для налаштування (може бути підготовлений командою Сотасс). Такий запуск є самим бюджетним, але, в кінцевому рахунку, замовник отримує повноцінну Instock Technologies WMS. Підходить для невеликих логістичних об’єктів.

Легкий старт. Дозволяє впровадити всі необхідні процеси, використовуючи можливості базового функціоналу. Додаткові розробки виносяться за основний проект та будуть реалізовані після його завершення. Підходить для замовників що не мають структурованих та візуалізованих бізнес-процесів складу, та не мають великої команди логістики та ІТ, що здатні працювати у проекті. Підходить для замовників з кількістю складського персоналу за зміну до 50 чоловік.

Ентерпрайс. Впровадження що охоплює всі логістичні процеси підприємства. Включаючи унікальні додаткові розробки. Потребує взаємодії сильних ІТ-команд та логістики зі сторони замовника. Замовник має виділити мінімум двох спеціалістів під такий проект на 100% зайнятість. Підходить для великих виробничих та логістичних підприємств.

Пропонуючи нашим замовникам гнучку платформу для автоматизації логістики, ми сучасно підходимо до побудови команди власної технічної підтримки та пропонуємо 5 рівнів технічної підтримки.

Вони покривають і вимоги дуже активних виробничих компаній, що активно розвивають нашу систему на своїх потужностях та потребують підтримки 24 на 7 і миттєвої реакції на власні звернення, так і для клієнтів, що розвивають систему власними силами та не потребують її оновлення частіше ніж 1 раз на рік.

 
posaddd.jpg

Склади продуктової мережі Посад

Забезпечення складскької логістичної діяльності мережі, що налічує більше ніж 150 магазинів.
Голосове упавління складськими операціями
Fresh логістика
Облік вагового товару