top of page

Управління транспортним майданчиком від Stock Solutions

Stock Solutions Yard Management - система управління рампами та транспортним майданчиком складу.

Планування приходу транспорту для розвантаження та завантаження протягом для починається з моменту співпраці логіста зі сторонами замовника та перевізника. Рішення мінімізує черги на рампах та забезпечить просте управління переміщенням транспорту по території складського комплексу.  

Yard Management - це не просто управління чергою машин та інформуванням водіїв про переміщення, це сучасний інструмент для забезпечення точного відбирання і обробки замовлень у WMS до моменту запланованого завантаження транспорту, розподілення відвантажень товарів зі складу рівномірно, та сприяння підвищенню вантажообігу складу.

Програма призначена для управління транспортом у межах площадки складського комплексу та вирішує більш комплексні задачі, більші ніж просто управління чергою транспорту.У першу чергу, необхідно спланувати прихід транспорту для завантаження і розвантаження за часом, рівномірно протягом дня, з метою мінімізації  його черги на транспортній площадці перед складом і за його межами. У другу чергу, необхідно організувати і формалізувати процес в’їзду машини на територію складу, переміщення по його території, включаючи такі процеси, як зважування порожнього та завантаженого транспорту, завантаження/розвантаження, виїзд транспорту та облік часу виконання тих чи інших робіт з транспортом  на території складу. У третю чергу необхідно забезпечити можливість зміни планів і розкладу, управління чергою транспорту, своєчасне інформування водіїв, контролю відхилень від плану.

Задачі, які допомагає вирішити впровадження Stock Solutions Yard:

  • Розподілення відвантажень товару зі складу рівномірно за днями тижня і за часом доби, що дозволяє підвищити вантажооборот складу.

  • Своєчасне вирішення питань блокування відвантажень за фінансовими та комерційними мотивами (оскільки вирішення цих питань у процесі завантаження порушує графік завантажень).

  • Точний і своєчасний відбір і сукупна обробка товару і замовлень у WMS до моменту запланованого завантаження транспорту.

  • Для виробничих компаній: планування виробництва з врахуванням графіку відвантажень.

Спробуйте наше рішення та оптимізуйте роботу транспортно-рампової площадки на території вашого складу!

Особливості Stock Solutions Yard

  • Не потребує інтеграції з Stock Solutions WMS

  • Не працює як автономна система

  • Не інтегрується зі сторонніми WMS

bottom of page