Управління транспортним майданчиком від Instock Technologies

Планування приходу транспорту для розвантаження та завантаження протягом для починається з моменту співпраці логіста зі сторонами замовника та перевізника.

Модуль управління транспортним майданчиком мінімізує черги на рампах та забезпечить просте управління переміщенням транспорту по території складського комплексу.  

Yard Management це не просто управління чергою машин та інформуванням водіїв про переміщення. Це сучасний інструмент для забезпечення точного відбирання і обробки замовлень у WMS до моменту запланованого завантаження транспорту, розподілення відвантажень товарів зі складу рівномірно, та сприяння підвищенню вантажообігу складу.

Модуль призначений для управління транспортом у межах площадки складського комплексу та вирішує більш комплексні задачі, більші ніж просто управління чергою транспорту.

У першу чергу, необхідно спланувати прихід транспорту для завантаження і розвантаження за часом, рівномірно протягом дня, з метою мінімізувати  його черги на транспортній площадці перед складом і за його межами.

У другу чергу, необхідно організувати і формалізувати процес в’їзду  машини на територію складу, переміщення по його території, включаючи такі процеси, як зважування порожнього та завантаженого транспорту, завантаження/розвантаження, виїзд транспорту та облік часу виконання тих чи інших робіт з транспортом  на території складу.

У третю чергу необхідно забезпечити можливість зміни планів і розкладу, управління чергою транспорту, своєчасне інформування водіїв, контролю відхилень від плану.

Задачі, які допомагає вирішити впровадження  модуля Yard:

  • Розподілення відвантажень товару зі складу рівномірно за днями тижня і за часом доби, що дозволяє підвищити вантажооборот складу.

  • Своєчасне вирішення питань блокування відвантажень за фінансовими та комерційними мотивами (оскільки вирішення цих питань у процесі завантаження порушує графік завантажень).

  • Точний і своєчасний відбір і сукупна обробка товару заказів у WMS до моменту запланованого завантаження транспорту.

  • Для виробничих компаній: планування виробництва з врахуванням графіку відвантажень.

Спробуйте наш модуль та оптимізуйте роботу транспортно-рампової площадки на території вашого РЦ!

Instock Technologies System
 
posaddd.jpg

Склади продуктової мережі Посад

Забезпечення складскької логістичної діяльності мережі, що налічує більше ніж 150 магазинів.
Голосове упавління складськими операціями
Fresh логістика
Облік вагового товару