top of page
Made4net Україна

SCExpert від Made4net

SCExpert є однією з найдосконаліших і універсальних платформ на сучасному ринку. Доступний у хмарі або локально, наш комплексний набір рішень для управління складом, транспортом, робочою силою та двором може бути індивідуально розгорнутий, модифікований або об’єднаний залежно від ваших вимог. Крім того, усі наші платформи та модулі бездоганно працюють із будь-якою серверною системою, яку ви використовуєте. У той час як інші розробники WMS пропонують окремі рішення у формі розрізнених систем, об’єднаних з часом, Made4net надає інтегрований набір продуктів, створених на основі спільного стеку технологій. З Made4net значно легше підключати додаткові склади, додавати такі рішення, як оптимізація маршрутів,  підтвердження доставки, управління складом або управління трудовими ресурсами, та інших робочих процесів відповідно до нових вимог, які виникають із зростанням вашого бізнесу. Made4net входить до Gartner Magic Quadrant для Supply Chain Execution and WMS протягом 8 років поспіль з власною розробкою – комп’ютерною програмою SCExpert. Ви можете детально ознайомитись зі свіжим звітом 2023 року від Gartner. Made4net представлений у більше ніж 30 країнах світу та забезпечує роботу  більше ніж 1500 проєктів через власну мережу партнерів. Комп'ютерна програма CSExpert від Made4net являє собою платформу для організації ланцюга постачань (SCE) та управління складом (WMS).

Впровадивши SCExpert ви:

  • Підвищите продуктивність щоденних операцій від 20% і більше за допомогою системного розподілу завдань і відстеження KPI у реальному часі, будете ефективніше керувати своїми складами та оптимально організувати власні ланцюги постачань.

  • Отримаєте інструменти для точного вибору упаковки і відстеження запасів.

  • Зможете переглядати дані по залишкам у реальному часі для ефективного керування складними продуктами за допомогою FIFO, FEFO, розпродажу та інших спеціальних потреб у обробці та ротації.

  • Зможете управляти запасами більш ефективно, зберігати необхідну кількість запасів і пришвидшите їх оборотність.

  • Підвищите продуктивність співробітників, та сама кількість людей зможе виконувати більше роботи.

  • Ви зможете можете розраховувати на точність інвентаризації у 99,98%, і ви матимете під рукою дані про запаси в реальному часі і впевненість у правильному розмірі ваших запасів і конвертації запасів у готівку.

  • Ви отримаєте можливість керувати бізнес-правилами та вимогами, що постійно змінюються. Made4net забезпечує продуктивність і пропускну здатність, необхідні для успіху на складних складах, включаючи готову систему управління складом.

SCExpert

Платформа SCExpert

Можливості, технології, конкурентні переваги

WMS Україна

Управління складом

Система управління складом.
Warehouse Management System WMS

WMS для 3PL

Управління складом 3PL

Система білінгу логістичних послуг для 3PL операторів

Управління персоналом складу

Управління працею на складі

Управління робочим процесом та персоналом складу

Мобільний кур'єр

Управління доставкою

Доставка останньої милі.
Last Mile Delivery

ТМS Україна

Оптимізація маршрутів

Планування маршрутів та їх оптимізація

Yard WMS

Управління двором та роботою рамп

Yard Management System (YMS)

ТОВ "СОТАСС" - торговий посередник Made4net в Україні.

SOTASS – reseller of Made4net software products and services in Ukraine.

bottom of page