top of page
WMS для 3PL

BillingExpert від Made4net

Конкуренція серед компаній 3PL у світі стає жорсткішою з кожним днем. Таким чином, сьогоднішні 3PL потребують розширення власних можливостей, щоб зберегти своїх поточних клієнтів щасливими та залучати нових. Для цього вам знадобиться система управління складом (WMS) розрахована на найскладніших замовників. Synapse 3PL Expert створена для задоволення унікальних вимог і складнощів, що постають перед сучасними операціями 3PL. Synapse 3PL Expert надає вам інноваційну корпоративну технологію для виконання завдань у реальному часі та оптимізації широкого спектру критичних функцій. Вже більше ніж 20 років Synapse обслуговує потреби операторів 3PL з понад 100 клієнтами по всій Північній Америці. З Synapse ви отримуєте всі основні функції 3PL, які ви очікуєте, включаючи багатоклієнтську роботу, обробку вхідних/вихідних повідомлень, виставлення рахунків, крос-докінг, веб-портали для клієнтів, додаткові послуги, обробку повернень і видимість запасів, а також рішення для управління рампами і транспортним майданчиком, управління працею, доставки останньої милі та графіки призначення.

Основні можливості BillingExpert

BillingExpert здатний керувати десятками об’єктів, керуючи сотнями користувачів і обробляючи тисячі замовлень — і все це на вашому єдиному екземплярі програмного забезпечення.
• Деталізація платежів: фіксуйте та автоматично виставляйте рахунки за кожну операцію для клієнта, включаючи послуги з доданою вартістю та інші унікальні вимоги.
• Управління запасами: будьте в курсі стану запасів за допомогою конфігурованих варіантів для задоволення потреб багатьох клієнтів.
• Управління працею: вдосконалення прогнозування праці та підвищення продуктивності збирання даних із складними звітами та аналізом даних.
• Послуги з доданою вартістю: пропонуйте клієнтам набір послуг (включаючи комплектацію та упаковку, маркування, перепакування та обробку робочого замовлення), щоб краще обслуговувати власних клієнтів і збільшувати свій дохід.
• Обробка повернень: запровадьте спрощений процес повернення, спрямований на клієнта, швидка заміна та управління залишками за потреби.
• Надійна системна інтеграція: плавна інтеграція з фінансами та кошики для покупок, керування замовленнями, ERP, оформлення посилок, автоматизація складу та системи управління  транспортом, діліться критичними даними з різних рівнів ланцюгів постачань через безпечний API.
• Портал клієнтів: надайте клієнтам автономію над своїми замовлення через простий у користуванні веб-портал, за допомогою якого вони зможуть відслідковувати свої запаси, робочий потік і пропускну здатність а також їх надходження та відправлення.
• Звітування: надайте правильну інформацію потрібним людям, у потрібний час і з глибокими, гнучкими можливостями звітування.
• Synapse об’єднує інструменти аналізу даних, аналітику та сховище даних для визначення пріоритетів показників і ключових показників та індикатори, важливих для вашої роботи.

Основні переваги BillingExpert

• Максимальна рентабельність інвестицій: покращуйте кожен аспект своєї операції, включаючи видимість і точність запасів, використання простору, робочі процеси.

• Гнучкість для постійних коригувань: легко справляйтеся з непередбачуваністю і складністю, використовуйте глибокі функціональні можливості конфігурацій, які надають бізнесу  швидкість руху.

• Швидший час на отримання переваг: використовуйте потужні, які забезпечують швидку доставку з низьким ризиком, без необхідності програмування, отримайте прості, оновлення.

• Створена, щоб ніколи не припиняти процес власного вдосконалення: постійна співпраця з нашими клієнтами дає розуміння мінливих потреб у результаті регулярних оновлень, які можна встановити з мінімальною потребою у додаткових послугах інтегратора.

• Повна інтеграція: залучайте нових клієнтів і швидко працює завдяки легкій інтеграції з вашими клієнтськими хост та ERP-системами.

• Підвищення рівня обслуговування клієнтів: Від продуктів з контрольованою температурою до шкідливих хімікатів, з обмеженими комірками та зонами, багатоканальна роздрібна торгівля та споживчі упаковані товари, Synapse дає змогу задовольнити всі потреби клієнтів.

Професіонали, які знають: кожен член нашої команди має досвід роботи на складах, результатом якого є а глибоке розуміння операцій, технології та зокрема, 3PL.

ТОВ "СОТАСС" - торговий посередник Made4net в Україні.

SOTASS – reseller of Made4net software products and services in Ukraine.

bottom of page