top of page
image.jpg

Електронні датчики температури

Рішення для моніторингу та вимірювання температури Zebra дозволяють отримати інформацію, необхідну для забезпечення свіжості харчових продуктів та цілісності вакцин і біопрепаратів при зберіганні та транспортуванні. Продукти харчування, вакцини, біопрепарати  потребують суворого контролю параметрів навколишнього середовища — діапазону температур, рівня вологості, освітленості, не тільки для дотримання нормативних вимог, а й для захисту ефективності продукту та безпеки його кінцевого користувача.
Компанія Zebra пропонує широкий спектр запатентованих пристроїв для моніторингу та вимірювання температури, деякі з яких є медичними пристроями, що схвалені FDA. Наші рішення були випробувані в умовах конкретного застосування для декількох сценаріїв використання для забезпечення стабільної та надійної роботи при виявленні сукупної дії температури, порогових значень нагрівання та замерзання. Наші суворі системи забезпечення відповідності вимогам GMP та стандартам ISO відповідають вашим очікуванням щодо високої якості та надійності.

Електронний сенсор ZS300

Електронний датчик контролю температури ZS300

Електронні датчики температури Zebra використовуються для моніторингу та контролю температури продуктів харчування під час їх перевезення або зберігання. Наші компактні бездротові датчики температури з підтримкою Bluetooth® можна підключати до мобільних пристроїв передачі даних, тому стан ваших продуктів буде під постійним контролем. Електронні датчики температури Zebra ZS300 застосовуються на виробництві, складуванні та при транспортуванні. За їх допомогою можна збирати та реєструвати дані через стінки упаковки, контейнера, кузова вантажівки, морозильного обладнання та приміщень з регульованою температурою без ризику для внутрішнього середовища.

Технічні характеристики

 • Діапазон температур: від –40 до +85°C

 • Акумулятор працює 1 рік

 • Клас захисту від вологи та пилу IP67

 • Багаторазове використання

 • Bluetooth Low Energy v5.2

 • Магнітне кріплення або стрічка 3M

 • Пам'ять до 16000 записів

Міст для зчитування з сенсорів

Шлюз ZB200

За допомогою засобів моніторингу електронних датчиків Zebra та отриманих за допомогою них даних можна отримувати доступ до записів датчиків (температура та геолокація) прямо зі смартфона, планшета або комп'ютера. Модуль збору даних ZB200 за допомогою підключення через Bluetooth Low Energy автоматично вивантажує дані з датчиків ZS300 у межах робочого діапазону – приблизно 30,5 м. Дані зчитуються через упаковку, контейнери та автомобілі, забезпечуючи роботу для різних видів застосування та не вимагаючи ніяких операцій із боку користувача.
ZB200 поставляється зі зручним кронштейном для кріплення на стіни та з однією кнопкою управління. Світлодіоди надають інформацію про живлення модуля та мережеве підключення.

Технічні характеристики

 • Зчитує дані на відстані до 30 метрів

 • Передає дані через Ethernet, Wi-Fi 802.11ac

 • Живлення 110-240 VAC/9-12VDC, 2.5А

 • Клас захисту від вологи і пилу IP-50

 • Робоча температура: від 0° до + 50°C

 • Bluetooth Low Energy v4.1

Програмне забезпечення та інтеграція

ПЗ для зчитування з сенсорів

ZSFinder

Зчитуйте дані з датчиків та передавайте на сервер мобільним пристроєм Android

ПЗ для конфігурування мосту

ZBSetup

Налаштуйте модуль ZB200 мобільним пристроєм Android

Хмарне рішення для моніторингу

Zebra Cloud

Отримуйте дані та аналітику у режимі реального часу с веб-платформою

SOTASS зробить інтеграцію для вас

Інтеграція у вашу ERP

ERP

Отримуйте дані у корпоративну інформаційну систему

Інтеграція у WMS

WMS

Всі дані у вашій системі управління складом

Інтеграція уTMS

TMS

Отримуйте дані у корпоративну транспорту систему

bottom of page