top of page

Сканери зчитування штрихкодів

Жодних сюрпризів - просто скануйте, такий лозунг асоціюється саме з сканерами від Zebra Technologies! Це не просто слова а можливість сканувати брудні та пошкоджені штрих-коди, ефективно працювати в суворих робочих умовах та використовувати інструменти управління всім парком сканерів в режимі реального часу. Zebra приймає будь-який виклик,  тому ви можете сканувати всі типи ШК, де завгодно, незважаючи ні на що. Більше жодних проблем. Більше ніяких сюрпризів. Просто послідовні сканування і задоволення від використання кращих сканерів у світі!
Сканери Zebra можуть працювати без перерви — у важких умовах експлуатації, цілодобова ергономіка та спеціально створені форм-фактори, для того, щоб ви знали, у вас є найкращий сканер для цієї роботи. Вибирайте з широкого асортименту високоякісних сканерів, які найкраще підходять для ваших процесів та бюджету. Вирішуйте будь-яку задачу сканування ШК за допомогою ПЗ DataCapture DNA, розшифровувати кілька кодів одночасно, у різних середовищах та обслуговуйте весь парк сканерів з використанням інформативних та аналітичних сервісів.

Наша команда допоможе підібрати оптимальне рішення для ефективного сканування ШК відповідно до ваших бізнес-процесів, що буде максимально відповідати вимогам та стандартам вашого бізнесу. Ми забезпечимо якісний процес тестування та майбутню інтеграцію сканерів у вашу IT інфраструктуру. Наш колектив забезпечить сервісне обслуговування всього обладнання для автоматичної ідентифікації на вашому підприємстві. На ваш вибір ми пропонуємо декілька варіантів сервісного обслуговування, починаючи з гарантійного (12, 24, 36, 48 та 60 місяців) для нового обладнання, закінчуючи сервісом обслуговування для сканерів, які були придбані раніше, не залежно від року їх виробництва, моделі та виробника.
Обираючи нашу команду за партнера з постачання та обслуговування сканерів зчитування ШК, ви отримуєте сучасні професійні сервіси та технологічні переваги. Дозвольте вашій команді сконцентруватись на розвитку бізнесу, а ми забезпечимо надійну підтримку цього процесу!

Сканери зчитування штрихкодів загального призначення

Надайте співробітникам магазину можливість забезпечувати високий сервіс обслуговування клієнтів за допомогою сканерів, які мають більше можливостей. Будь-який тип коду, який зустрічається — друкований чи електронний, розірваний чи пошкоджений — можна швидко прочитати. Будь-яке завдання, від точки продажу до інвентаризації, спрощується зі сканерами Zebra. Легко масштабуйте власні унікальні конфігурації за допомогою віддаленого керування автопарком та постійної підтримки від експертів у цій галузі. Ви будете спостерігати, як черги рухаються швидше, а клієнти залишаються задоволеними.

Сканери для магазинів

Сканери зчитування штрихкодів з встановлення у касовий бокс

Допоможіть касирам і покупцям на касових боксах і касах із самообслуговуванням, за допомогою багатоканального 1D/2D сканера MP7000. Задовольняйте вимогам ваших найбільших касових зон за допомогою багатоканального 1D/2D сканера зчитування ШК Zebra MP7000. MP7000 наповнений інноваційними функціями, які виводять продуктивність і простоту сканування на новий рівень для швидшої, ніж будь-коли, каси в касових і самоконтрольних смугах, з найкращою в галузі загальною вартістю володіння та неперевершеною керованістю.

Сканери для супермаркетів

Надміцні сканери штрихкодів

Зустрічайте лінійку кабельних і бездротових ультраміцних сканерів зчитування штрих-кодів, демонструють нові стандарти міцної конструкції, продуктивності сканування та керованості.
Надміцні сканери Zebra не просто так отримали свою назву. Створені для виконання унікальних завдань виробничої та складської логістики ці сканери витримують самі суворі умови експлуатації, зчитують ШК з максимальної дистанції без компромісів по швидкості, а також забезпечують працівникам безперебійну повну зміну. Розроблені для збору даних, незважаючи на будь-які виклики та перешкоди, якісно зчитують пошкоджені або навіть покриті плівкою ШК.Продовжуйте роботу й оптимізуйте керування автопарком за допомогою аналітики в режимі реального часу за підтримки експертів із надійного корпоративного сервісу.

Сканери для складів

Фіксовані промислові сканери

Фіксовані промислові сканери Zebra забезпечують надійну продуктивність декодування для автоматичного відстеження бізнес-процесів виробництва. Фіксовані промислові сканери Zebra забезпечують надійну продуктивність декодування для автоматичного відстеження елементів від виробництва до розповсюдження. Визначте кожну деталь і пакет за моделлю та завантажте моделі у програму і сканери будуть розрізняти матеріали та сировину за зовнішнім виглядом. З програмним забезпеченням Zebra Aurora™ ви можете легко налаштувати, розгорнути та запустити процеси сортування ідентифікації та відстеження на виробництві.

Сканери для конвеєрів
bottom of page