top of page
Zebra TC15

Міцні телефони для бізнесу від Zebra Technologies

Якщо ви використовуйте телефони для власного бізнесу тоді TC15 саме для вас. Цей телефон стане надійним інструментом для автоматизації персоналу, він був створений для бізнесом для бізнесу. Zebra  TC15 - це швидкий крок у майбутнє без додаткових інвестицій. Цей пристрій початкового промислового рівня вирішує всі типові проблеми бізнесів і більше не потрібно купувати телефони для співробітників, отримайте цей пристрій з розширеною гарантією від Zebra Technologies в Україні на 3 або 5 років та забезпечте низьку загальну вартість володіння і гарантований захист інвестицій. Мобільний персонал отримає якісний інструмент для здійснення своєї  операційної діяльності та зможе сфокусуватись на виконанні власних KPI і ви одразу відчуєте різницю.
Використання телефонів несе бізнесам типові проблеми:
1. Відсутність промислового захисту приводить до постійних ремонтів та витрат на обслуговування  телефонів.
2. Короткий термін підтримки модельного ряду виробниками призводить до серйозних обмежень розвитку корпоративних додатків, зростання витрат на адміністрування та зменшує загальний термін експлуатації.
3. Лише преміальні моделі комплектуються надійними акумуляторами з високою ємністю, але вартість таких пристроїв виходить за наявні бюджети ІТ, а батареї бюджетних моделей швидко втрачають ємність та виходять з ладу, що викликає додаткові витрати на заміну елементів живлення, та знижує продуктивність роботи.
4. Камери телефонів  не забезпечують швидкого та якісного сканування штрихкодів, тому вам доводиться купувати додаткові сканери, що призводить до нових витрат.

Мобільний комп’ютер корпоративного класу Zebra TC15

Створивши TC15 інженери Zebra Technologies не тільки вирішили всі ці проблеми але й забезпечили досить низьку собівартість як для пристроїв корпоративного рівня. Пристрій постачається з операційною системою Android 11 з оновленням до наступних версій Android. Швидку та безперебійну роботу забезпечує центральний восьмиядерний процесор Qualcomm Snapdragon™ SM6375 з тактовою частотою 2.2 ГГц та 4 ГБ оперативної пам’яті. Все це разом з дисплеєм розміром 6.5 дюймів та яскравістю 450 ніт, літій-іонною батареєю ємністю у 5000 мАг забезпечить зручне користування вашими корпоративними додатками для колег. Створення фотографій з високою роздільною здатністю для щоденних операцій забезпечать 2 камери, 13 та 5 MP відповідно. Працюйте з TC15 у діапазоні температур від –10°C до 50°C і ви швидко забудете про старі незручні телефони, а міцний корпус дозволить пристрою витримати падіння на бетон з висоти 1,2 метри. Телефон сертифікований за рівнем захисту від потрапляння та пилу IP67.

tandl-tc15-photography-application-delivery.jpg
retail-tc15-zq510-photography-application-item-scan-closeup.jpg
Zebra-TC15-3-1024x576-1.png

Ідеальне рішення для водіїв та кур'єрів

Ефективний інструмент для працівників торгових залів

Вбудований сканер SE4710 для зчитування 1D та 2D штрихкодів

bottom of page