Етикетка для маркування продукції

Спеціалісти Sotass володіють високим рівнем експертизи у технологіях маркування продукції та забезпечать тестування та підбір найкращого рішення для вашого бізнесу. В результаті ви отримуєте рішення, що задовольняє вимогам саме вашої компанії.

Термоетикетка

Етикетка для щоденного маркування
продукції зі швидким обертанням. Бюджетний варіант для маркування товарів, що зберігаються у сухих приміщеннях без постійного та прямого потрапляння на них сонячних променів. Такий тип етикетки є найбільш розповсюдженим для маркування готової продукції та почтових відправлень в Україні.

Depositphotos_40367461_s-2019.jpg

Етикетка для термо-транферного друку

Етикетка для маркування
товарів довгострокового зберігання, не руйнується під час потрапляння вологи або сонячних променів. Надрукована  на такій етикетці інформація зберігається роками. Ідеально підходить для маркування готової продукції та матеріалів, що зберігаються більше ніж пів року, або транспортуються у різних умовах навколишнього середовища.

Depositphotos_35152085_s-2019.jpg

Рібони (фарбуюча стрічка) для термо-транферного друку

Фарбуюча стрічка дозволяє суттєво покращити якість друку, організувати друк різними кольорами, захистити поверхню етикетки від впливу зовнішніх факторів, таких як тертя,
волога та температура.

Depositphotos_7876996_s-2019.jpg