top of page

Бездротові перемикачі

У цьому розділі наведені перемикачі лише власного виробництва EnOcean. Щоб ознайомитись з перемикачами виробництва партнерів, перейдіть на сторінку EnOcean Alliance

Одинарний / подвійний настінний перемикач (55x55) для автономного бездротового перемикача BLE з інтерфейсом NFC - EWSSB / EWSDB

Бездротові елементи управління з автономним живленням легко встановити. Настінний перемикач Single/Double Rocker із європейським форм-фактором 55 x 55 використовує технологію збору енергії для бездротового зв’язку з іншими пристроями, які підтримують стандарт Bluetooth Low Energy (BLE). Вони забезпечують зручне управління освітленням, температурою та різними електричними навантаженнями. Настінні перемикачі працюють від автономного живлення і не потребують батарейок, тому що просте натискання кнопки генерує достатньо енергії для надсилання телеграм бездротової мережі Bluetooth Low Energy (BLE) на інші пристрої. Одинарну та подвійну клавіатуру можна додатково налаштувати за допомогою інтерфейсу NFC (ISO 14443). Рамку перемикача, можна замінити на рамки наступних дизайнерських програм: BERKER S1, B1, B3, B7 Glas або GIRA Standard55, E2, Event, Esprit або JUNG A500, Aplus або MERTEN M-Smart, M-Arc, M -Plan.

Бездротові перемикачі світла

Одинарний / подвійний настінний перемикач (55x55) для автономного бездротового перемикача Zigbee  - EWSSZ / EWSDZ

Настінні перемикачі Single Rocker (EWSSZ) / Double Rocker (EWSDZ) у європейському форм-факторі 55 x 55 прості в установці та використовують технологію збору енергії для бездротового зв’язку з іншими пристроями, що підтримують стандарт ZigBee Green Power (ZGP). EWSSZ і EWSDZ використовують модуль кнопкового передавача PTM 215ZE від EnOcean, тому вони мають повністю автономне живлення і не потребують батарейок. Просте натискання кнопки генерує достатньо енергії для надсилання бездротових телеграм на інші пристрої. Тому настінні вимикачі EWSSZ і EWSDZ забезпечують зручне керування освітленням, температурою та різними електричними навантаженнями. Рамку перемикача, що додається, можна замінити на рами наступних дизайнерських програм: BERKER S1, B1, B3, B7 Glas, or GIRA Standard55, E2, Event, Esprit or JUNG A500, Aplus or MERTEN M-Smart, M-Arc, M-Plan

Одинарні бездротові перемикачі світла

Одинарний / подвійний настінний перемикач (55x55) для автономного бездротового перемикача Zigbee  - EWSSZG / EWSDZG

Настінні перемикачі Single Rocker (EWSSZG) / Double Rocker (EWSDZG) у європейському форм-факторі 55 x 55 прості в установці та використовують технологію збору енергії для бездротового зв’язку з іншими пристроями, що підтримують стандарт ZigBee Green Power (ZGP). EWSSZG і EWSDZG використовують модуль кнопкового передавача PTM 216Z від EnOcean, тому вони повністю автономні та не потребують батарейок. Просте натискання кнопки генерує достатньо енергії для надсилання бездротових телеграм на інші пристрої. Тому настінні вимикачі EWSSZG і EWSDZG забезпечують зручне керування освітленням, температурою та різними електричними навантаженнями. Рамку перемикача, що додається, можна замінити на рами наступних дизайнерських програм: BERKER S1, B1, B3, B7 Glas, or GIRA Standard55, E2, Event, Esprit or JUNG A500, Aplus or MERTEN M-Smart, M-Arc, M-Plan

Бездротові перемикачі EnOcean

Рокер (одинарний, подвійний) для автономного бездротового перемикача BLE з інтерфейсом NFC - ESRPB / EDRPB

Бездротові елементи керування з автономним живленням легко встановити. Одинарні та подвійні рокери використовують технологію збору енергії EnOcean для бездротового зв’язку з іншими пристроями, що підтримують рекламний стандарт Bluetooth Low Energy (BLE). Вони забезпечують зручне керування освітленням, температурою та різними електричними навантаженнями. Рокери мають автономне живлення і не потребують батареї, тому що простий акт натискання рокера генерує достатньо енергії для надсилання бездротових рекламних телеграм Bluetooth Low Energy (BLE) на інші пристрої. Одинарну та подвійну клавіатуру можна додатково налаштувати за допомогою інтерфейсу NFC (ISO 14443).

Одинарні та подвійні рокери світла

Рокер (одинарний, подвійний) для автономного бездротового перемикача Zigbee - ESRPZ / EDRPZ

Бездротові елементи управління з автономним живленням легко встановити. Одинарні та подвійні рокери використовують технологію збору енергії EnOcean для бездротового зв’язку з іншими бездротовими пристроями, що підтримують радіостандарт Zigbee. Вони забезпечують зручне керування освітленням, температурою та різними електричними навантаженнями.

Одинарні та подвійні рокери світла Zigbee

Датчики з автономним живленням

У цьому розділі наведені лише датчики власного виробництва EnOcean. Щоб ознайомитись з перемикачами виробництва партнерів, перейдіть на сторінку EnOcean Alliance

Бездротовий магнітний датчик контакту - EMCSA (OEM)

EMCSA — бездротовий 868 MHz магнітно-контактний датчик для збирання енергії для систем EnOcean. Завдяки сонячній батареї EMCSA не вимагає технічного обслуговування. Вбудований накопичувач енергії дозволяє працювати протягом кількох днів у повній темряві. У темному середовищі можна підключити батарейку. Невеликий корпус можна легко закріпити на віконних або дверних рамах або на шафах за допомогою двосторонньої клейкої подушечки, що входить у комплект. Надтонкий магніт має попередньо зібрану клейку подушечку. EMCSA контролює інтегрований контакт Reed і негайно повідомляє про кожну зміну статусу (відкрито<>закрито). Крім того, через регулярні проміжки часу надсилається сигнал ознаки життя. EMCSA надає можливість використовувати режим підвищеної безпеки із зашифрованим зв’язком.

Бездротові магнітні датчики контакту

Безбатарейний і бездротовий датчик температури і вологості - ETHSA (OEM)

ETHSA — бездротовий датчик 868MHz температури та вологості для систем EnOcean. Працює від сонячної батареї і не потребує технічного обслуговування. Вбудований накопичувач енергії дозволяє працювати протягом кількох днів у повній темряві. У темному середовищі можна підключити батарейку. Невеликий корпус можна легко прикріпити до вертикальних стін або меблів за допомогою клейкої подушечки, що входить у комплект. За допомогою металевої підставки, що входить у комплект, датчик можна розташувати на горизонтальних поверхнях. Одну торцеву кришку можна замінити кришкою ложі, що додається. ETHSA періодично вимірює температуру та вологість навколишнього середовища. Значні зміни показань повідомляються негайно. Крім того, через регулярні проміжки часу надаються часті оновлення (ознаки життя)

Бездротові датчики термператури і вологості

Безбатарейний і бездротовий мультисенсор IoT STM 550 KIT

STM 550 — це мультисенсорний модуль IoT, який дозволяє реалізувати бездротові датчики збору енергії, які обмінюються даними на основі радіостандарту EnOcean або BLE. Встановлені на стіні або на обладнанні, для вимірювання температури, вологості, освітлення або прискорення/орієнтації. STM 550 KIT містить модуль STM 550 разом з необхідним корпусом і монтажними матеріалами для установки як готового продукту (EMSI). STM 550 можна налаштувати через NFC за допомогою EnOcean Tool.

Бездротові мультисенсори

Стельовий детектор руху з автономним живленням, датчиком освітлення та інтерфейсом NFC - EMDCA (OEM)

Детектор руху EMDC із датчиком освітленості – це пристрій з автономним живленням, який відстежує рух людей у середовищі за допомогою пасивного інфрачервоного датчика (PIR) і вимірює рівень освітлення за допомогою спеціального датчика освітлення. Виявлений рух і виміряний рівень освітленості передаються по бездротовій мережі за допомогою телеграм EnOcean або BLE відповідно до специфікації датчика EnOcean. EMDC працює від автономного живлення, збираючи енергію доступного освітлення в навколишньому середовищі (електричного або природного). Тому його можна гнучко монтувати на стелі без будь-якої проводки. Основні параметри EMDC можна налаштувати за допомогою вбудованого інтерфейсу NFC. Крім того, простий інтерфейс користувача, що складається з однієї кнопки та одного світлодіода, дозволяє легко налаштовувати без додаткових інструментів.

Детектори руху бездротові

Стельовий бездротовий датчик присутності - EOSC (OEM)

Стельовий датчик присутності є бездротовим і має автономне живлення, що робить його одним із найбільш економічно ефективних способів контролювати споживання енергії в вільних кімнатах. Датчик збирає сонячну енергію від внутрішнього освітлення та використовує радіочастотну технологію для бездротового зв’язку з іншими пристроями з підтримкою EnOcean, встановлюючи температуру та вимикаючи світло і електрику, коли виявляє, що простір був незайнятий протягом встановленого періоду часу.

Бездротові датчики присутності

Настінний бездротовий датчик присутності - EOSWA (OEM)

Настінний датчик присутності є бездротовим і має автономне живлення, що робить його одним із найвигідніших способів контролювати використання енергії у кімнатах. Датчик збирає сонячну енергію від внутрішнього освітлення та використовує радіочастотну технологію для бездротового зв’язку з іншими пристроями з підтримкою EnOcean, встановлюючи температуру та вимикаючи світло чи електрику, коли виявляє, що простір був незайнятий протягом встановленого періоду часу.

Настінні датчики присутності

Настільний бездротовий датчик присутності - EOSDA

Датчик присутності, встановлений під столом, визначає, коли стіл зайнятий або вільний, на основі руху в просторі під столом. Цей пристрій є бездротовим і використовує пасивний інфрачервоний датчик (PIR) для виявлення такого руху. Датчик присутності передає радіочастотні сигнали для керування блоком живлення столу або надсилає інформацію про підрахунок людей до системи використання простору IoT.

Настільні датчики присутності

Стельовий бездротовий лічильник активності людей - EPACA

Датчик, встановлений на стелі, виявляє активність руху людей у діапазоні чутливості під датчиком. Пристрій є бездротовим і працює на сонячних батареях, тому батарейки не потрібні за звичайних умов освітлення, і його найпростіше встановити навіть під час модернізації приміщень.

Лічильники людей стельові

Шлюз USB 300

USB 300 — це невеликий USB-шлюз, який з’єднує ПК, споживчі пристрої, DSL-блоки та інші головні пристрої USB зі світом бездротових продуктів на EnOcean. USB 300 оснащено трансиверним модулем шлюзу TCM 310. Він забезпечує двонаправлену передачу даних по радіо EnOcean і двонаправлений послідовний інтерфейс через USB. Радіоповідомлення надсилаються та приймаються через зовнішній USB-хост.

Бездротові шлюзи

ТОВ "СОТАСС" - партнер з рішень компанії EnOcean в Україні.
SOTASS – solutions partner of EnOcean  in Ukraine.

bottom of page