EPG Lydia® Voice Zebra

Мобільні комп’ютери Zebra використовуються у логістиці в Україні вже багато років. Саме Zebra забезпечує сервіс та підтримку більшості мобільних комп’ютерів на складах та виробництвах в Україні та світі. Lydia® Voice ідеально доповнює професійні мобільні комп’ютери Zebra для підвищення ефективності вашої роботи та суттєвого зниження рівня помилок в операціях. Використовуйте голосові рішення від EPG® на нових або на придбаних раніше мобільних комп’ютерах Zebra. Рішення Lydia® Voice ідеально доповнить вашу поточну інфраструктуру обладнання Zebra для ідентифікації та забезпечить підвищення продуктивності вашого бізнесу. Використовуючи раніше придбане обладнання Zebra, ви можете суттєво скоротити інвестиції на запуск системи голосового управління.

csm_Top_Hardware_der_EPG_5fd64ed5f4.jpg

Мобільні комп'ютери Zebra

Всі сучасні моделі мобільних комп'ютерів Zebra підтримуються платформою Lydia® Voice. Ми забезпечимо підтримку технології і для вже придбаних пристроїв, починаючи з серій MC3100, MC9100, WT4190. Всі нові моделі пристроїв Zebra повністю сумісні з аксесуарами EPG.

image.jpg

Гарнітури Zebra

Для успішного застосування рішень голосового управління на складі  або на виробництві необхідні якісні гарнітури. Бездротові гарнітури HS3100 Bluetooth і дротові гарнітури HS2100 створені для промислового використання та забезпечують високу якість розпізнавання голосу та зручність в експлуатації.

На головну сторінку