top of page

EPG Lydia® Voice Zebra

Мобільні комп’ютери Zebra Teachnologies використовуються у логістиці в Україні вже багато років. Саме Zebra Technologies забезпечує сервіс та підтримку більшості мобільних комп’ютерів на складах та виробництвах в Україні і світі. Lydia® Voice ідеально доповнює професійні мобільні комп’ютери Zebra Technologies для підвищення ефективності вашої роботи та суттєвого зниження рівня помилок в операціях. Використовуйте голосові рішення від EPG® на нових або на придбаних раніше мобільних комп’ютерах Zebra Technologies. Рішення Lydia® Voice ідеально доповнить вашу поточну інфраструктуру обладнання Zebra Technologies для ідентифікації та забезпечить підвищення продуктивності вашого бізнесу. Використовуючи раніше придбане обладнання Zebra technologies, ви можете суттєво скоротити інвестиції на запуск системи голосового управління складом.

csm_Top_Hardware_der_EPG_5fd64ed5f4.jpg

Мобільні комп'ютери Zebra Technologies

Всі сучасні моделі мобільних комп'ютерів Zebra Technologes підтримуються платформою Lydia® Voice. Ми забезпечимо підтримку технології і для вже придбаних пристроїв, починаючи з серій MC3100, MC9100, WT4190. Всі нові моделі пристроїв Zebra Technologies повністю сумісні з аксесуарами EPG.

Гарнітури Zebra

Голосові гарнітури Zebra Technologies

Для успішного застосування рішень голосового управління на складі  або на виробництві необхідні якісні гарнітури. Бездротові гарнітури HS3100 Bluetooth і дротові гарнітури HS2100 створені для промислового використання та забезпечують високу якість розпізнавання голосу та зручність в експлуатації.

На головну сторінку
bottom of page