top of page

Підготовка до роботи пристроїв Android за допомогою рішення StageNow

Якщо вам потрібно швидко впровадити мобільні пристрої  Android від Zebra Technologies на вашому підприємстві, то першим кроком стане підготовка пристроїв до роботи та використання. Ви могли б залучити існуючий ІТ-персонал або найняти сторонніх фахівців, щоб вручну ініціалізувати налаштування та програми. Однак цей спосіб є не тільки дорогим але й доволі трудомістким, більше того він часто призводить до помилок, які можуть вплинути на роботу співробітників, продуктивність і безпеку підприємства. Можна використовувати наявне рішення централізованого керування пристроями (MDM), проте спочатку потрібно занести ці пристрої в MDM при підключенні до MDM. Цей процес може вимагати значних витрат та збільшити накладні витрати на саме управління. Крім того, рішення MDM може не підтримувати всі необхідні налаштування. StageNow від Zebra Technologies вирішує ці проблеми, дозволяючи організаціям будь-якого розміру з легкістю підготувати до роботи будь-яке число пристроїв  шляхом швидкого сканування штрих-коду або зчитування NFC-мітки. Надзвичайно простий майстер підказок у рішенні StageNow дозволяє легко створювати навіть найскладніші профілі підготовки до роботи.
Розроблений для задоволення практично будь-яких інсталяційних потреб — від простого до найскладнішого, легко контролюйте доступність сервісів Google Mobile (GMS), розгортайте та налаштовуйте захищені режим від Zebra, що забезпечують повний контроль над GMS. Вирішуйте які програми доступні вашим кінцевим користувачам, контролюйте всі параметри конфіденційності та покращуйте загальний рівень безпеки на підприємстві.
Управляйте всім, від безпеки пристрою для бездротових мереж — в тому числі Wi-Fi, стільниковий зв’язок, GPS і NFC — до USB-портів, SD-карт, камер, браузерів тощо.
Віддалене налаштування кнопок за допомогою профілів і підтримка зовнішнього проміжного сервера надає інструмент для з’єднання всі х налаштувань з усіма програмами і можливість розміщувати ці файли на будь-якому безпечному сервері, який підтримує FTP/FTPS/HTTP/HTTPS, що максимально спрощує роботу складні процедури налаштувань та запусків будь-де і у будь-який час.

Створюйте потужні профілі, які виконають навіть найскладніші конфігурації та запуски

StageNow

Автоматично налаштовуйте пристрої скануванням ШК або NFC-мітки

ШК або NFC

Встановіть StageNow безкоштовно вже сьогодні

Встановіть безкоштовно
bottom of page