top of page

Рішення радіочастотної ідентифікації RFID

Рішення, побудовані на основі технології радіочастотної ідентифікації (RFID) вже багато років використовуються в Україні. Облік руху товарів, на які неможливо нанести стандартні етикетки або інформацію (паперові етикетки, бірки, штрих-коди, витіснення, лазерне нанесення, 3D друк) через їхні габаритні характеристики або специфіку матеріалу, волого-температурні та інші характеристики, є важкою задачею, вирішення якої потребує комплексних рішень, побудованих на безконтактній технології обміну інформацією. Однією з таких технологій є саме RFID, що вже активно розвивається у світі більше ніж 40 років, саме тому, більшість таких завдань вирішується за допомогою даної технології.  
Наша команда вже багато років займається тестуванням та впровадженням рішень на основі технології RFID в Україні та володіє реальною експертизою у використанні різних типів безконтактних міток та пристроїв їх зчитування у різноманітних середовищах та для різних товарних груп.

Стандартний проєкт по забезпеченню автоматичного зчитування та передачі даних складається з наступних етапів:

  1. Пошук, у результаті практичних тестів різних видів RFID міток та зчитувачів що будуть забезпечувати високу якість ідентифікації саме вашої продукції з урахуванням специфіки бізнес-процесів. Наша команда підбирає всі можливі види такого маркування та забезпечує наявність зразків для попереднього конфігурування та моделювання.

  2. Запуск пілотного проєкту у реальному середовищі. Створення практичної моделі, коли певна частина товарів замовника маркується такими мітками та зчитується у робочому режимі, проводиться пошук ідеальних налаштувань радіо обладнання для забезпечення максимального високого відсотку успішних зчитувань інформації.

  3. За результатами пілотного проєкту ви приймаєте рішення про доцільність використання рішення та його вплив на продуктивність даних бізнес-процесів.

  4. Розробляється інтеграція для автоматичної передачі даних в інформаційну систему замовника.

  5. Забезпечується постачання та інсталяція радіо обладнання, його конфігурування та запуск.

  6. Забезпечується сервісна підтримка рішення RFID.

Головною перевагою нашого проектного підходу є те, що ви купуєте рішення тільки після того, коли воно відповідає вимогам вашого бізнесу, тобто автоматичний облік операцій з такими товарами та висока точність зчитування міток з таких товарів.

RFID мітки

Ми маємо багато варіантів міток для маркування різних продуктів з урахуванням специфіки їх зчитування

bottom of page