Рішення радіочастотної ідентифікації RFID

Рішення, побудовані на основі технології радіочастотної ідентифікації RFID) вже багато років використовуються в Україні. Облік руху товарів, на які неможливо нанести стандартні етикетки або інформацію (паперові етикетки, бірки, штрих-коди, витіснення, лазерне нанесення, 3D друк) через їхні габаритні характеристики або специфіку матеріалу, або волого-температурні та інші характеристики, є важкою задачею, вирішення якої потребує комплексних рішень, побудованих на безконтактній технології обміну інформацією. Однією з таких технологій є саме RFID, що вже активно розвивається у світі більше ніж 40 років, саме тому, більшість таких завдань вирішується за допомогою технології RFID.  
Наша команда вже багато років займається тестуванням та впровадженням рішень на основі технології RFID в Україні та володіє реальною експертизою у використанні різних типів безконтактних міток та пристроїв зчитування у різноманітних середовищах та для різних товарних груп.

Стандартний проєкт по забезпеченню автоматичного зчитування та передачі даних складається з наступних етапів:

  1. Пошук, у результаті практичних тестів, видів радіо міток, що будуть зчитуватись з конкретних товарів або організмів. Наша команда підбирає всі можливі види такого маркування та забезпечує наявність зразків для попереднього конфігурування.

  2. Запуск пілотного проєкту у реальному середовищу.  Створення практичної моделі коли певна частина товарів замовника маркується такими мітками та зчитується у робочому режимі, проводиться пошук ідеальних налаштувань радіо обладнання для забезпечення максимального відсотку успішних зчитувань інформації.

  3. За результатами пілотного проєкту замовник приймає рішення про доцільність використання рішення в його діяльності.

  4. Розробляється інтеграція для автоматичної передачі даних в інформаційну систему замовника.

  5. Забезпечується постачання та інсталяція радіо обладнання, його конфігурування та запуск.

  6. Забезпечується сервісна підтримка  рішення RFID.

Головною перевагою нашого проектного підходу є те, що ви купуєте рішення тільки після того, коли воно відповідає вимогам вашого бізнесу, тобто автоматичний облік операцій з такими товарами та висока точність зчитування міток з таких товарів.

 

RFID мітки

Ми маємо багато варіантів міток для маркування різних продуктів з урахуванням специфіки їх зчитування