Instock Solutions

Платформа для автоматизації ланцюга постачань, що впроваджується з 2006 року.

Instock Solutions - сучасне рішення для вашого бізнесу, яке дозволяє автоматизувати всі процеси логістики без компромісів по вартості чи технічним можливостям системи. Програма була створена групою інтеграторів в США, які багато років впроваджували системи управління складами найвищого рівня. Ми створили унікальний продукт, який не поступається за своїм функціоналом жодному сучасному рішенню Supply Chain Automation у світі. Багато міжнародних та національних компаній обрали саме Instock Solutions, тому що платформа дозволяє реалізувати як базові так і самі складні бізнес-процеси логістики, та забезпечити сучасний рівень цифрової трансформації для всього бізнесу.

Платформа включає в себе програмні рішення для автоматизації всіх ланцюгів складської, транспортної та виробничої логістики, частина з яких може працювати як незалежні програми. Це дозволяє нашим Замовникам почати автоматизацію з процесів складу а, з часом, впровадити цифрову трансформацію для всього логістичного бізнесу без обмежень по технічним можливостям системи.  

Всі програмні рішення всередині платформи не потребують інтеграцій між собою, що суттєво знижує інвестиції у розробки та підтримку, дозволяючи знизити ризики для майбутніх впроваджень. 

Ми створили унікальне рішення, яке дозволяє нашим теперішнім і майбутнім Клієнтам отримати доступ до всього функціоналу, який був розроблений та впроваджений нами за 16 років розвитку Instock Solutions. Такий підхід дозволяє всім компаніям оновлювати систему без додаткових грошових витрат та використовувати найкращі бізнес-процеси у власній логістиці, що ефективно працюють в Українському та Міжнародному бізнесі у наших Клієнтів та вже принесли їм бажану продуктивність та оптимізацію. Суттєвою конкурентною перевагою Instock Solutions є те, що запуск 99% всього що розроблено у платформі не потребує навичок програмування і може бути налаштовано власними силами безпосередньо в WEB інтерфейсі платформи. Таким чином частина наших Клієнтів впроваджує новий для себе функціонал власними силами без додаткових грошових інвестицій у розробку. Компанії з великою мережею логістичних об'єктів запускають нові склади, диспетчеризацію та виробничі лінії у максимально короткий термін у межах технічної підтримки нашої платформи. 

Інструментарій користувача нашого рішення розроблений з використанням сучасних WEB технологій і не потребує складних інсталяцій, доступний з будь-якої платформи через браузер. Це дозволяє створити керовану і прозору логістичну інформаційну систему для всіх підрозділів вашої компанії, врахувавши існуючі бізнес-процеси між департаментами, та забезпечити продуктивну кооперацію між ними. Всі співробітники компанії можуть працювати у системі з власних WEB кабінетів відповідно до рівнів доступу та функціональних обов'язків. Це дозволяє суттєво знизити навантаження на сервіс логістики та підняти його на новий корпоративний рівень. Платформа пропонує одразу декілька мовних інтерфейсів, що дозволяє співробітникам міжнародних корпорацій взаємодіяти між собою, використовуючи натуральні мови для кожного віддаленого підрозділу.

Instock Solutions включає всі необхідні інструменти для підтримки і розвитку системи власними силами такі як: редактори друкованих та графічних форм, додатки для мобільних пристроїв, рішення для створення, коригування та завантаження топології об'єктів, алгоритми перевірки коректності налаштувань, 3D візуалізатор для складів, алгоритм аналізу дій системи. Використання таких інструментів дозволяє суттєво знизити витрати на майбутні розробки та впровадження, реалізувати унікальні бізнес-процеси та інтегрувати нові об'єкти відповідно до динаміки розвитку вашого бізнесу у найкоротші терміни. 

З вибором нашого рішення, вам стануть доступні всі існуючі та самі сучасні технології обробки товарів. Кожен день ми інтегруємо у систему новітні світові рішення для підвищення продуктивності логістики наших Клієнтів. Вже сьогодні Instock Solutions підтримує інтеграцію з більшістю систем зберігання, відбирання та транспортування продукції, такими як: складні стелажні конструкції, pick-to-voice, pick-to-light, дрони, роботи, конвеєри, пакувальні, зважувальні та виробничі комплекси, системи моніторингу температури, системи IoT та ін. Обираючи наше рішення ви не обмежуєте бізнес логістики лише поточними процесами та суттєво скорочуєте інвестиції в технологій оптимізації конкретних процесів та технологій у майбутньому.

Платформа включає базові варіанти інтеграції з більшістю систем класу ERP, MES та Track and Trace, що дозволяє використовувати надійні, перевірені часом та реальними проєктами обміни даними, та суттєво скоротити час на створення інструментів взаємодії між корпоративними програмами наших Клієнтів. Команда Sotass реалізує і унікальні механізми обміну даними між системами індивідуально для кожного проєкту у випадку такої необхідності.

Для кожного проєкту створюється документація на конфігурацію, обмін даними та унікальні розробки, надаються інструкції для персоналу ІТ і логістики.  Всі функціональні можливості програми детально описані у відповідних довідниках та доступні нашим Клієнтам для майбутніх реалізацій. Для кожного бізнес-процесу складу створено декілька механізмів реалізації, які перевірені і успішно працюють у наших Клієнтів сьогодні. 

Instock Solutions повністю локалізована для ринку України з відповідними мовними інтерфейсами та унікальними для нашого ринку бізнес-процесами. Команда Sotass забезпечує повну технічну підтримку програми після її запуску відповідно до обраного типу SLA в Україні.

Ознайомтесь детальніше з модулями нашої платформи: 

Instock Solutions WMS

Система управління складом

wms32546.jpg

Instock Solutions Production

Система автоматизації виробничої логістики

Depositphotos_46146497_s-2019.jpg

Instock Solutions Billing

Система обліку логістичних послуг для 3PL операторів

3pl-warehouse-organization.jpg

Instock Solutions Labor Management

Система управління працею на складі

bigstock-logistic-business-success-and-2

Instock Solutions Yard Management

Система управління рампами та транспортним майданчиком складу

AdobeStock_226395700-1024x682-circle.jpe

Instock Solutions TMS

Система управління маршрутизацію транспорту та підтвердження постачання

Depositphotos_13722750_s-2019.jpg
 

Нам довіряють

logo_company_968x544_10_jti.jpg
Geberit-Logo.svg.png
Logo.jpg
index.png
barrier.png
Посад.jpg
gtl.png
rbl.jpg