Instock Technologies

Єдина платформа для автоматизації ланцюга постачань та виробництва.

Пропонуємо до вашої уваги сучасну автоматизовану програмну платформу для логістики та всього ланцюга постачань!

Завдяки високій ергономічності та широкому функціоналу, що покриває більшість потреб сучасних складів та логістичних комплексів, рішення від Instock Technologies вже обрало багато компаній, які оперують у різних галузях.

Володіючи інтеграцією з сучасними технологіями обробки товарів (Light, Voice, Drones, Conveyors та ін.), ми не обмежуємо користувачів в інструментах для здійснення їх логістичної діяльності.    

Платформа повністю дружня до WEB, тому всі визначені співробітники можуть отримувати доступ у систему в режимі реального часу з будь-якого мобільного чи стаціонарного пристрою або браузеру. Ця можливість надає суттєві конкурентні переваги для наших замовників.    

Система Instock Technologies впроваджена на багатьох виробничих українських та іноземних підприємствах, тому володіє якісною інтеграцією з системами виробничої логістики (сортувальними та упаковочними комплексами, конвеєрними лініями, ваговими системами, камерами та ін..), що надає додаткові можливості для вашого бізнесу.    

Модульність системи дозволяє почати впровадження з проекту складу, відпрацювавши власну технологію у середині компанії, та продовжити впроваджувати будь-які додаткові модулі (транспортний двір, складський персонал, транспорт або виробничі лінії та ін..) за необхідності у потрібний момент.

Instock Technologies WMS

Система управління складом

wms32546.jpg

Labor Management

Управління працею на складі

bigstock-logistic-business-success-and-2

Instock Technologies Billing

Рішення для 3PL та 4 PL операторів

3pl-warehouse-organization.jpg

Yard Management

Управління транспортним майданчиком складу

AdobeStock_226395700-1024x682-circle.jpe

Instock Technologies TMS

Управління транспортом, маршрутизація та підтвердження постачання

Depositphotos_13722750_s-2019.jpg

Production

Автоматизація виробничої логістики

Depositphotos_46146497_s-2019.jpg