Supply Chain Forum

Наша команда виступила організатором Supply Chain Forum, який відбувся у Львові 21.07.2022 р. на локації Арена Львів, та став самою важливою подією року для всього ринку. Подія зібрала колективи провідних виробничих та логістичних компаній України.
Системний інтегратор Sotass разом з командою Zebra Technologies запропонували до уваги учасників виступи експертів, презентації аналітичних звітів та робочу зону демонстрації обладнання.
Відкрив офіційну частину Supply Chain Forum директор Sotass, Ігор Мещеряков, оглядом глобальних тенденцій, які впливають на логістику в Україні та технологічних трендів цифрової трансформації ланцюгів постачань з їх відображенням на Logimat 2022.
Наступним виступив Stuart Jones,  Enterprise Architect - Automation & Robotics - Zebra Technologies, з презентацією усіх можливостей автономних мобільних роботів для автоматизації виробничих та логістичних процесів.
Продовжив сесію Giovanni Di Santo, EMEA sales manager компанії Dialog Semiconductor, з презентацією рішення SmartServer IoT для цифрової трансформації всього ланцюга постачань та виробництва, модульного сервера з відкритим інтерфейсом, що підтримує більшість протоколів для підключення сенсорів, контролерів та IoT пристроїв, систем BMS, MES та SCADA.
Провідний експерт корпорації Zebra Technologies, Сергій Секела, презентував новітнє рішення для моніторингу і управління температурними даними при зберіганні та перевезенні продуктів, побудоване на візуальних індикаторах та електронних сенсорах.
Ігор Мещеряков поділився з учасниками аналізом функціональних можливостей та технологічних інструментів сучасних хмарних рішень WMS для швидкого запуску від відомих світових виробників.
Офіційна частина форуму завершилась презентацією унікальних рішень та новітніх розробок корпорації Zebra Technologies. Для учасників події була доступна технологічна зона у межах якої вони мали змогу ознайомитись з новими моделями мобільних та планшетних комп’ютерів, сканерів та принтерів штрих кодів, рішень RFID.
SupplyChain Forum не мав відкритої реєстрації та був доступний лише за наявності запрошення від організаторів, які надавались виключно провідним фахівцям індустрії.
Детальний звіт з події буде оприлюднений на Facebook сторінці нашої компанії пізніше.

AF6314AD-5194-4428-8752-25AA6AD5D226.jpeg
 

Презентації

Скачати приезентації