top of page

Supply Chain Forum 2023

22.06.2023 у Львові відбулась важлива подія на ринку логістики України, організатором якої виступила наша команда. Supply Chain Forum 2023 зібрав колективи більше ніж 30 провідних виробничих та логістичних компаній України. Учасникам запропоновані виступи експертів профільного ринку а також облаштовано зони демонстрації обладнання і комп’ютерних програм для організації ланцюгів постачань та управління складом.
Партнерами події виступили компанії Zebra Technologies, EnOcean, Made4net, WareBee, U&SLUNO, KNV Distribution, незалежні журналісти LogistFM та найкращі українські пивовари Brater.
Відкрив офіційну частину форуму директор SOTASS, Ігор Мещеряков, оглядом глобальних тенденцій, які впливають на логістику в Україні, та технологічних трендів цифрової трансформації ланцюгів постачань і презентацією 9 найкращих роботів з виставки Promat 2023. Аудиторії презентовано саме ті світові тенденції, які безпосередньо впливають на ринок логістики сьогодні та детально висвітлено усі існуючі технологічні тренди для цифрової трансформації SupplyChain. Спікер поділився звітом з міжнародної виставки Promat 2023 року, представивши учасникам 9 найкращих роботів з даної виставки. Наступним виступив Robert Pick, business development manager and senior advisor in environmental sensors - Zebra Technologies, з презентацією нового рішення для моніторингу температури продуктів у холодних ланцюгах постачання та галузі охорони здоров’я. Датчики температури та зчитувачі дозволяють організувати моніторинг температури у режимі реального часу під час транспортування або зберігання продукції. Продовжив сесію Simon Fishgang – співвласник WareBee з демонстрацією хмарного штучного інтелекту, який дозволяє швидко знизити операційні витрати складу.
Під час обідньої перерви спеціалісти SOTASS розгорнули демонстраційні зони сучасного обладнання для друку та ідентифікації, температурних міток і зчитувачів від Zebra Technologies, а також штучного інтелекту від WareBee, які працювали до завершення форуму.
У подальшому, провідний експерт корпорації Zebra Technologies Сергій Секела, презентував технічні новинки 2023 року та нові сервісні можливості для України.
Giovanni Di Santo, EMEA sales manager компанії EnOcean, презентував технологію, яка дозволяє всім сенсорам IoT працювати автономно і без батарейок, представивши увесь портфель рішень компанії EnOcean та альянсу партнерів EnOcean Alliance. Джованні зауважив, що ці технології тепер доступні і для України. Наступним виступив Radim Tvardek, керівник підрозділу Usluno Robotics, європейського системного інтегратора U&SLUNO з презентацією можливостей автономних мобільних роботів Fetch Robotics та роботизованих складських рішень від KNAPP, які тепер доступні і для українського ринку.
Ігор Мещеряков також поділився з аудиторією можливостями системи органiзацiї ланцюгiв
постачань i управлiння складом (WMS) SCExpert вiд Made4net. Саме рішення Made4net є одним з кращих у світі, що підтверджено Gartner, провідною світовою дослідницькою і консалтинговою компанією у сфері інформаційних технологій, та опубліковано у серії звітів 2023 року про дослідження ринку Magic Quadrant 2023. Компанія SOTASS є торговим посередником Made4net в Україні, та забезпечує впровадження та підтримку комп’ютерної програми SCExpert.
Завершив офіційну частину форуму Арсен Меделян, генеральний менеджер SOTASS, з презентацією телефонів для бізнесу від Zebra Technologies. Арсен поділився з присутніми методикою розрахунків загальної вартості використання для таких телефонів і показав, що застосовувати їх не лише зручно, але і дешево, у порівнянні зі звичайними телефонами.
Supply Chain Forum 2023 не мав відкритої реєстрації, та був доступний лише за наявності запрошення від організаторів, які надавались виключно провідним фахівцям SupplyChain в Україні.

Supply Chain Froum 2023

IMG_8489.JPG

Supply Chain Forum 2022

Наша команда виступила організатором Supply Chain Forum, який відбувся у Львові 21.07.2022 р. на локації Арена Львів, та став самою важливою подією року для всього ринку. Подія зібрала колективи провідних виробничих та логістичних компаній України.
Системний інтегратор Sotass разом з командою Zebra Technologies запропонували до уваги учасників виступи експертів, презентації аналітичних звітів та робочу зону демонстрації обладнання.
Відкрив офіційну частину Supply Chain Forum директор Sotass, Ігор Мещеряков, оглядом глобальних тенденцій, які впливають на логістику в Україні та технологічних трендів цифрової трансформації ланцюгів постачань з їх відображенням на Logimat 2022.
Наступним виступив Stuart Jones,  Enterprise Architect - Automation & Robotics - Zebra Technologies, з презентацією усіх можливостей автономних мобільних роботів для автоматизації виробничих та логістичних процесів.
Продовжив сесію Giovanni Di Santo, EMEA sales manager компанії Dialog Semiconductor, з презентацією рішення SmartServer IoT для цифрової трансформації всього ланцюга постачань та виробництва, модульного сервера з відкритим інтерфейсом, що підтримує більшість протоколів для підключення сенсорів, контролерів та IoT пристроїв, систем BMS, MES та SCADA.
Провідний експерт корпорації Zebra Technologies, Сергій Секела, презентував новітнє рішення для моніторингу і управління температурними даними при зберіганні та перевезенні продуктів, побудоване на візуальних індикаторах та електронних сенсорах.
Ігор Мещеряков поділився з учасниками аналізом функціональних можливостей та технологічних інструментів сучасних хмарних рішень WMS для швидкого запуску від відомих світових виробників.
Офіційна частина форуму завершилась презентацією унікальних рішень та новітніх розробок корпорації Zebra Technologies. Для учасників події була доступна технологічна зона у межах якої вони мали змогу ознайомитись з новими моделями мобільних та планшетних комп’ютерів, сканерів та принтерів штрих кодів, рішень RFID.
SupplyChain Forum не мав відкритої реєстрації та був доступний лише за наявності запрошення від організаторів, які надавались виключно провідним фахівцям індустрії.
Детальний звіт з події буде оприлюднений на Facebook сторінці нашої компанії пізніше.

Supply Chain Forum 2022

AF6314AD-5194-4428-8752-25AA6AD5D226.jpeg
bottom of page