Dialog Semiconductor для ТРЦ та магазинів

Впровадження комплексного рішення Dialog Semiconductor надає можливість вивести діяльність торгово-розважальних центрів та магазинів на новий рівень, забезпечивши раціональне управління всіма системами інфраструктури, такими як клімат та вентиляція, котельні та дизельні, системи електропостачання та освітлення,  ліфти, ескалатори та траволатори, протипожежні системи та системи евакуації.
Вказане рішення підходить для всіх видів ТРЦ, гіпермаркетів та супермаркетів як із застарілою так і сучасною інфраструктурою, обладнаних автоматизованими системами управління, а також із тими які мають сучасну інфраструктуру, яка не автоматизована відповідними АСУ.
ТРЦ та магазини з сучасною інфраструктурою, що обладнані відповідними автоматизованими АСУ.
Такі об’єкти будуються в останні роки і автоматизуються системами BMS (Building Management Systems), які дозволяють контролювати стан всіх інфраструктурних елементів та управляти ними за заданими алгоритмами.
Dialog Semiconductor об’єднує всі АСУ в один інтерфейс і створює оперативний центр диспетчеризації, що дозволить суттєво скоротити видатки на експлуатацію будівлі.
Всі елементи управління та аварійні сигнали доступні для інженерів з обслуговування в єдиній платформі, з інтуїтивно зрозумілим і простим HTML 5 інтерфейсом, а функціонування всього ТРЦ або магазину забезпечується за заданими алгоритмами у BMS.
Своєчасне інформування про аварійні ситуації щодо виходу з ладу елементів системи та автоматичне блокування небезпечних ситуацій сприяє подовженню терміну експлуатації промислового обладнання. У сукупності із можливістю запобігання розповсюдженню будь-яких аварій у межах ТРЦ, система створює надійні та безпечні умови для ваших партнерів та відвідувачів.  
Dialog Semiconductor не просто поліпшує управління системами BMS, але і наділяє їх додатковими функціональними можливостями, завдяки вбудованим модулям аналітики і WEB доступу.
Визначені користувачі мають доступ до системи з будь-якого веб-браузеру за допомогою стаціонарного чи мобільного пристрою.  
Діяльність фінансовою служби суттєве полегшується, за рахунок можливостей аналітичного модулю, який розрахує показники операційної роботи з врахуванням видатків та планування.

 

Чотирьохрівневий ТРЦ Ala Moana. Гаваї
Скорочення видатків на електроенергію на 14%

ala-moana-center20special20center20stage